Zahradní domky


K domu patří zahrada a k zahradě zahradní domek. Vy jej na zahradě ještě nemáte? Pak jste na správném místě - specializujeme se na výrobu originálních a stylových zahradních domků.

Většina majitelů zahrad se setkává s prakticky stejným problémem - kam uložit nářadí, sekačku, zahradnické potřeby, ale třeba i zahradní nábytek nebo zahradní gril. Vkusným a stavbně nenáročným řešením je klasický nářaďový domek, někdo má pro něj název kůlna. Díky použitému materiálu takové zahradní domky bez obtíží zapadnou do stylu Vaší zahrady, jako by tam stály od jakživa. I nejjednodužší zahradní domek je vyráběn stejným způsobem jako velká zahradní chata, barevně můžete dřevo upravit lazurovacím lakem do odstínů již použitých na Vaší zahradě. Pokud si přejete více prostoru, a zahradní domek je pro Vás velikostně již nedostatečným řešením, přichází na řadu zahradní chatka.

Nabízíme kompletní stavbu zahradních chat a domků dle Vašich představ. Od počátečního nákresu až po finální nátěr. Neváhejte nás kontaktovat.

Kromě dřevěnných zahradních domků a chat nabízíme i výrobu menších dřevěných domků pro děti, psích kotců, nebo přístřešků pro zemědělská zvířata

Drevostavitelstvi.cz


Petr Vulc
Velké Hamry 683
468 45 Velké Hamry
+420 603 226 599

agrojablonec@seznam.cz


Fotogalerie


Neváhejte nás kontaktovat:


Vaše jméno:

Emailová adresa:

Dotaz:


Dřevostavby  |  Stavební práce  |  Galerie  |  Reference  |  Kontakt 


(c) 2011 - 2013 - drevostavitelstvi.cz - all rights reserved.
design by jv